Všeobecné obchodní podmínky

Akce se rezervují plnou platbou na účet, po zadání rezervace je potřeba platbu uhradit do 24 hodin, jinak je rezervace stornována a uvolněna jiným zájemcům. Platba je závazná. V případě, že dojde k závažnému důvodu: onemocnění, přesun směny v práci, máte nárok na změnu termínu, případně si vybrat jinou akci s případným doplatkem rozdílu ceny. (mám právo žádat o potvrzení těchto skutečností).  Termín musí být využit v následujících dvou měsících od termínu akce, jinak propadá. Výjimky jsou možné pouze po dohodě se mnou. Změna termínu může být provedena maximálně 48 předem před začátkem akce, poté již vstupné propadá.

Akce se rezervují nejpozději den předem do půlnoci, pokud je místo. Pokud povolím výjimku, je nutné platit příplatek +200 Kč na osobu.  Pokud  dojde k zrušení termínu z mé strany, můžete si vybrat mezi přesunem termínu a vrácením peněz. 

Během akce je potřeba respektovat další klienty a požadavky partnerů, při porušení se již nebudete moci zúčastnit žádné další akce.

Nepřízeň počasí není důvodem k přesunu termínu, pokud se nejedná o výrazně nepříznivé klimatické podmínky.  K přesunu termínu z důvodu počasí může dojít pouze po vzájemné dohodě a nejpozději 24 hodin před akcí, kdy už je známá předpověď na následující den. Jedná se o: bouřku, vítr o síle minimálně 12 metrů za sekundu, déšť  minimálně 12 mm/hod.  Toto pravidlo se netýká se návštěv podzemních prostor a interiérů.