FAQ-Nejčastější dotazy

FAQ-Nejčastější dotazy

Je možné si domluvit privátní exkurzi na jiný termín, než je vypsaný?  Privátní termíny je všeobecně možné si domluvit na exkurze, které provádím já a exkurze, kde je menší počet osob (kočár Karlštejn, zámek Řitka). Na jiné akce privátní rezervace na jiné termíny neberu, často  bych ani vámi požadovaný termín nedostala. Navíc ze zkušenosti vím, že dát dohromady 24 osob není nic jednoduchého a mnohem snáze  dáte dohromady skupinu z cizích lidí než z kamarádů , sousedů a kolegů z práce.  

Nemůžu najít termíny na akci, co dělám špatně?

Nic, jen ty termíny zatím nemám. Ne vždy mi dávají nové termíny partneři hned, někdy musím čekat i několik měsíců. Pokud už termíny mám, je v mém zájmu termíny vypsat co nejdříve. 

Vy tady píšete, že akce je až od 10 let, ale nemohla byste udělat výjimku ? Moje dítě je zvyklé.

Udělat výjimku nemůžu , ta pravidla má takto nastavené partner, nikoliv já. Nemůžu partnerovi diktovat, jaká pravidla si nastavil pro vstup na svůj soukromý pozemek. Týká se to všech dalších podmínek, pokyny partnerů je potřeba dodržet. 

Můžu platit na místě? Nevím, jestli budu moct přijít a nemám účet, ze kterého bych peníze poslal.

V tom případě doporučuji návštěvu běžně přístupných památek. Já mám vytvořit partnerovi skupinu, která má mít stanovený počet osob. Pokud nebudu vybírat peníze dopředu , lidí dorazí zhruba třetina (bohužel, zkušenost nejen moje). Pokud se bude většina lidí hlásit na poslední chvíli, dost pravděpodobně pak budu mít lidí málo a tím se pak snižuje ochota partnera mi poskytovat další termíny. 

Toto již není dotaz, ale připomínka: Před vstupem do podzemí se nekonzumuje pivo či jiný alkohol a další návykové látky, je zde riziko úrazu, za který nesou odpovědnost majitelé dolu! Na jiné akce toto omezení sice není, ale vždy je potřeba chodit na exkurze ve stavu, který neobtěžuje další platící návštěvníky.